Hikvision DS-2CE12UF3T-E 2,8mm
HDTVI kamera, bullet, 8Mpx, 4K CMOS, f=2,8mm, IP67, ColorVu, LED40m, WDR (130dB), PoC, bílo-černá
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za 3 dny
Kód: IPKHIK1359 PN: DS-2CE12UF3T-E(2.8mm) Záruka: 36 měs.
www.hikvision.com
Hikvision DS-2CE12UF3T-E 2,8 mm 8megapixelová kamera typu bullet nabízí snímač CMOS s rozlišením 3840 × 2160 obrazových bodů, minimální osvětlení 0,0005 lux a podporu WDR (130 dB). Video ve vysoké kvalitě zaručí také při... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
  • Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 8 Mpx
  • Jasný obraz i proti silnému protisvětlu díky technologii WDR (130 dB)
  • BLC, HLC a 3D DNR vylepšení obrazu
  • ColorVu - technologie pro dokonalé barevné vidění 24/7
  • Odolnost vůči vodě a prachu (IP67)
  • Bílý LED přísvit s dosahem až 40 m
  • Podpora PoC napájení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip: 8 Mpx CMOS
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ne
Integrovaný LED přísvit: ano, do 40 m
Objektiv: f = 2,8 mm, pevný, úhel záběru horizontálně 110°, vertikálně 59°, diagonálně 131°
Maximální rozlišení: 3840 × 2160 při 12,5/15 fps
Rozhraní: 1× HD analog výstup
Slot paměťových karet: ne
Napájení: DC 12 V nebo PoC (zdroj není součástí balení)
Aktivní odstrašení :  ne
Barevné snímání 24/7 (ano/ne) :  ano
Inteligentní detekce pohybu :  Motion Detection
Motorický zoom a autofocus :  ne
Objektiv :  pevný
Podpora PoC :  ano
Přísvit kamery :  viditelný
PTZ ovládání :  ne
Rozlišení obrazu kamery (px) :  3840 × 2160
Rozlišení výstupu (Mpx) :  8,0
Technologie barevného snímání 24/7 :  ColorVu
Tvarový typ :  Bullet
Vysoká citlivost v noci (ano/ne) :  ano
Vstupy a výstupy
Drátové připojení :  ano
Čtečka karet
Čtečka paměťových karet :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Hmotnost (kg) :  0.566
Rozměry :  194,2 × 78 × 74,5 mm