MISURA P23QM24DFI01 24"
LED monitor, 24", IPS, 1920×1080, 16:9, 8ms, 250cd/m2, 1000:1, HDMI, VGA, repro, VESA, en. tř. E, černý
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za týden
Kód: PERMIS1011 PN: P23QM24DFI01 Záruka: 24 měs.
Výrobce: MISURA
 (Jiří Mihel, Misura Store s. r. o.)
K poště 429, 252 67 Tuchoměřice, Česká republika
info@misura.cz
www.misura.shop
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
MISURA P23QM24DFI01 – Full HD monitor na práci i multimédia
MISURA P23QM24DFI01
LED monitor s úhlopříčkou 24" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 bodů. Nabízí kontrastní poměr 1000 : 1, jas 250 cd/m2 a dobu odezvy 8 ms. Použitá technologie IPS nabízí pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Monitor disponuje VESA uchycením a integrovanými stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 24"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 8 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× VGA, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  MISURA
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  8
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  250
Kontrast :  1 000 : 1
Poměr stran :  16 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  1920 × 1080
Typ panelu :  IPS
Úhlopříčka (palce) :  24
Velikost bodu (mm) :  0,2745
Zobrazovací frekvence (Hz) :  75
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ano
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
HDMI (počet) :  1
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB Hub :  ne
VGA (počet) :  1
Napájení
Energetická třída :  E
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  26
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ne
Hmotnost (kg) :  4.7
Rozměry :  542 × 413 × 170 mm