OEM HW-12W-101C
Napájecí adaptér, 12V, 1A, 12W, jack 5,5×2,1mm, černý
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za 1-2 dny
Kód: IPKHIK1034 PN: HW-12W-101C Záruka: 36 měs.
Výrobce: OEM
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
OEM HW-12W-101C Univerzální zásuvkový zdroj s výkonem 12 W. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 12 W Vstupní napětí: AC 100–240 V Výstupní napětí: 12 V Proud: max. 1 A Velikost konektoru: 5,5 × 2,1 mm Barva: černá
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
OEM HW-12W-101C
Univerzální zásuvkový zdroj s výkonem 12 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 12 W
Vstupní napětí: AC 100–240 V
Výstupní napětí: 12 V
Proud: max. 1 A
Velikost konektoru: 5,5 × 2,1 mm
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Univerzální nabíječka
Výrobce :  OEM
Technické detaily
Provedení :  adaptér (zalitý plast)
Vstupy a výstupy
Konektor :  5,5 × 2,1 mm
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  1
Frekvence napětí (Hz) :  50/60
Jmenovité napětí (V) :  12
Max. výstupní proud (A) :  1
Regulace výstupního napětí :  ne
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Výstupní napětí :  12V DC