Neomounts WL35S-850BL14
Držák, VESA, nástěnný, pro LCD a TV, úhlopříčka 32"–65", náklon 12°, nosnost 60kg, černý
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za měsíc
Kód: PERNSE0008 PN: WL35S-850BL14 Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts WL35S-850BL14 Sklopný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 32" do 65" a nosností až 60 kg umožňuje díky technologii náklonu až +12° nastavit ideální úhel pohledu pro sledování obrazovky. Držák má... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Neomounts WL35S-850BL14
Sklopný nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 32" do 65" a nosností až 60 kg umožňuje díky technologii náklonu až +12° nastavit ideální úhel pohledu pro sledování obrazovky. Držák má hloubku 3,5 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají standardům VESA 100 × 100 až 400 × 400 mm. K dispozici je také možnost jeho uzamčení proti krádeži prostřednictvím přiloženého šroubu nebo pomocí visacího zámku (není součástí balení). Přidanou hodnotou je praktický magnetický systém pro vytažení/uvolnění a samostatná vodováha + upevňovací šablona pro snadnou instalaci.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 32"–65"
Maximální nosnost: 60 kg
Vzdálenost obrazovky od zdi: 35 mm
Rozměry VESA: 100 × 100, 100 × 150, 100 × 200, 120 × 120, 200 × 100, 200 × 200, 200 × 300, 200 × 400, 300 × 100, 300 × 200, 300 × 300, 350 × 350, 400 × 200, 400 × 300, 400 × 400 mm
Náklon: +12°
Materiál: ocel
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Držák
Výrobce :  NEOMOUNTS
Kompatibilita
Max. velikost monitoru (palce) :  75
Min. velikost monitoru (palce) :  32
Základní vlastnosti
Max. počet monitorů :  1
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  65
Použití a určení
Druh příslušenství :  držák
Určení (montáž) :  na zeď
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Konstrukce :  s náklonem
Nosnost (kg) :  50
Rozměry :  484 × 425 × 35 mm