Neomounts FPMA-WTB100
Lišta, držák, nástěnná, VESA, pro 3 ploché obrazovky, uhlopříčka 10"–24", nosnost 3× 10kg, hliník, stříbrná
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN6603 PN: FPMA-WTB100 Záruka: 60 měs.
www.neomounts.com
Neomounts FPMA-WTB100 Nástěnná lišta/držák pro tři ploché obrazovky s úhlopříčkou 10" až 24" a maximální hmotností 3× 10 kg. Lišta se dodává bez držáků na obrazovky. Je vhodná pro obrazovky, které odpovídají otvorům VESA 75... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Neomounts FPMA-WTB100
Nástěnná lišta/držák pro tři ploché obrazovky s úhlopříčkou 10" až 24" a maximální hmotností 3× 10 kg. Lišta se dodává bez držáků na obrazovky. Je vhodná pro obrazovky, které odpovídají otvorům VESA 75 × 75 až 100 × 100 mm. Tato lišta je kompatibilní s držákem FPMA-DTBW200. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10"–24"
Maximální nosnost: 3× 10 kg
Rozměry VESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mm