Neomounts FPMA-DCB100DBLACK
Držák, VESA, pro monitor, úhlopříčka 10"–27", náklon 90°, otáčení 30°, rotace 360°, nosnost 20kg, ocel, černý
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN2079 PN: FPMA-DCB100DBLACK Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK Plně pohyblivý stolní držák pro dvě ploché obrazovky s úhlopříčkou 10" až 27" a hmotností až 2× 10 kg. Tento držák se dvěma příčkami je skvělou volbou pro prostorově úsporné umístění na stoly... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK
Plně pohyblivý stolní držák pro dvě ploché obrazovky s úhlopříčkou 10" až 27" a hmotností až 2× 10 kg. Tento držák se dvěma příčkami je skvělou volbou pro prostorově úsporné umístění na stoly pomocí stolní svorky nebo stolní průchodky. Veškerý instalační materiál je součástí výrobku.
  • Všestranná technologie naklápění (90°), otáčení (30°) a rotace (360°)
  • Výškově nastavitelný v rozmezí od 0 do 45 cm
  • Kompatibilní s montážním rozhraním VESA 75 × 75 a 100 × 100 mm
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 10"–27"
Nosnost: 20 kg (10 kg na jeden monitor)
Nastavení výšky: 0 až 45 cm
Náklon: -45° až +45°
Otáčení: -15° až +15°
Rotace: -180° až +180°
Rozměry VESA: 75 × 75, 100 × 100 mm