Neomounts LED-W400BLACK
Držák, VESA, nástěnný, fixní, pro LCD a TV, úhlopříčka 32"–55", nosnost 35kg, černý
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN0055 PN: LED-W400BLACK Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts LED-W400BLACK Fixní nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 32" do 55" a nosností až 35 kg. Držák má hloubku 1,8 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají standardům VESA 100 × 100 až 400 × 400... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Neomounts LED-W400BLACK
Fixní nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 32" do 55" a nosností až 35 kg. Držák má hloubku 1,8 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají standardům VESA 100 × 100 až 400 × 400 mm. Veškerý instalační materiál je součástí balení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 32"–55"
Maximální nosnost: 35 kg
Vzdálenost obrazovky od zdi: 18 mm
Rozměry VESA: 100 × 100, 100 × 200, 200 × 100, 200 × 200, 200 × 300, 200 × 400, 300 × 100, 300 × 200, 300 × 300, 350 × 350, 400 × 200, 400 × 300, 400 × 400 mm
Náklon: ne
Materiál: ocel
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor - Příslušenství
Výrobce :  NEOMOUNTS
Kompatibilita
Max. velikost monitoru (palce) :  55
Min. velikost monitoru (palce) :  32
Základní vlastnosti
Max. počet monitorů :  1
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  55
Použití a určení
Druh příslušenství :  držák
Určení (montáž) :  na zeď
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Konstrukce :  fixní
Nosnost (kg) :  35
Rozměry :  502 × 436 × 18 mm