Neomounts LFD-W1000
Držák, VESA, nástěnný, pro LCD a TV, úhlopříčka 60"–100", nosnost 125kg, fixní, černý
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN0003 PN: LFD-W1000 Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Neomounts LFD-W1000 Fixní nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 60" do 100" a hmotností až 125 kg. Držák má hloubku 3,2 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají standardům VESA 200 × 200 až 900 × 600 mm... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
Neomounts LFD-W1000
Fixní nástěnný držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 60" do 100" a hmotností až 125 kg. Držák má hloubku 3,2 cm a je vhodný pro obrazovky, které odpovídají standardům VESA 200 × 200 až 900 × 600 mm.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Velikost obrazovky: 60"–100"
Maximální nosnost: 125 kg
Vzdálenost obrazovky od zdi: 32 mm
Materiál: ocel
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor - Příslušenství
Výrobce :  NEOMOUNTS
Kompatibilita
Max. velikost monitoru (palce) :  100
Min. velikost monitoru (palce) :  60
Základní vlastnosti
Max. počet monitorů :  1
Displej a zobrazení
Úhlopříčka (palce) :  100
Použití a určení
Druh příslušenství :  držák
Určení (montáž) :  na zeď
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Konstrukce :  fixní
Nosnost (kg) :  125
Rozměry :  1009 × 610 × 32 mm