PLANET NMS-1000V-12
Kontrolér, pro 1024 zařízení, 12,1" LCD, 2x LAN, 2x DB9 (COM), 1x HDMI, 2x USB, web, SNMP, telnet, SSL, IP66
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2311 PN: NMS-1000V-12 Záruka: 26 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET NMS-1000V-12 Kontrolér s 12,1" dotykovým LCD displejem poskytující centralizované řízení a správu až 1024 zařízení (AP, routery, switche, IP kamery, VoIP telefony, konvertory atd.) a umožňuje tak poskytovatelům... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
PLANET NMS-1000V-12
Kontrolér s 12,1" dotykovým LCD displejem poskytující centralizované řízení a správu až 1024 zařízení (AP, routery, switche, IP kamery, VoIP telefony, konvertory atd.) a umožňuje tak poskytovatelům služeb a IT manažerům řídit všechny zařízení současně. Navíc nabízí grafické a uživatelsky přívětivé rozhraní pro správu.
  • Podpora protokolů SNMP, ONVIF a PLANET Smart Discovery utility.
  • Intuitivní dotykový panel a centralizované monitorování systému v reálném čase.
  • Vizualizace využití systému a stavu uzlů.
  • Zvýšení efektivity správy síťě.
  • Optimalizace výkonu bezdrátové sítě pomocí heatmap (zobrazení pokrytí a síly signálu).
  • HDMI výstup a možnost ovládání přes webový prohlížeč (doporučujeme Chrome).
  • Vestavěný DHCP a RADIUS server, zabezpečený přístup SSL
  • Webové rozhraní pro správu GUI, správa SNMP v1/v2c/v3
  • Podporuje PLANET DDNS a Easy DDNS
Síťový management
  • Počet spravovaných zařízení: 1024
  • Počet RADIUS klientů: 1024
  • Počet uživatelských účtů: 20000
  • Podpora Auto Discovery: ano, podporuje PLANET zařízení
  • Řídící rozhraní (Dashboard): souhrnný přehled systému
  • Seznam zařízení (Device List): umožňuje vytváření a údržbu profilů zařízení v systému
  • Přehled topologie: ano, vizuální pohled na topologii připojených zařízení
  • Status monitoring: ano, aktuální (realtime) přehled offline/online zařízení
  • Report událostí a systémových zpráv: ano, podpora logování a syslog serveru
  • Alarm: umožňuje volbu/nastavení spouštěcích událostí alarmu
  • SMTP alarm: upozornění prostřednictvím serveru SMTP (e-mail)
  • Profil SSID/RF: vytváření a údržba více bezdrátových profilů
  • Správa clusterů: seskupování AP pro hromadné poskytování a dávkové upgrady
  • Bulk AP Provisioning: podpora hromadného nastavení pomocí uživatelsky definovaných profilů
  • Bulk AP Firmware Upgrade: podpora hromadné aktualizace firmwaru
  • Mapa pokrytí (Heat Map): zobrazení signálového pokrytí dané oblasti
  • Záloha/obnovení: poskytuje zálohu systému a profilů (system and profile backup/restoration)
  • Mapování SSID na VLAN: ano, konfigurace mapování SSID na VLAN v podporovaných AP
  • Ověřování RADIUS: ano, ověřování klientů ve velké podnikové síti
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Management a rozhraní
Rozhraní: 2 x RJ-45 10/100/1000 Base-T, 1 x audio výstup, 1 x HDMI, 2 x DB9 (COM1/COM2), 2 x USB 3.0 (aktivní vždy jen jeden), 1 x 2pin konektor
Management: konzole, Telnet, SSL, web prohlížeč (doporučujeme Chrome), SNMP v1/v2c/v3
Fyzické vlastnosti
Procesor: Intel Celeron N2930
Operační paměť: 4 GB, DDR3, 1333 MHz
HDD kapacita: 32 GB 2,5" HDD SATA3
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Napájení: externí adaptér 12 V (max. 5 A), výkon 60 W (adaptér součástí balení)
Rozměry: 319 x 245 x 51,7 mm
Provedení: na zeď (VESA 100x100)
Hmotnost: 2,9 kg
Značka
Upřesnění typu :  Hardware kontroler
Výrobce :  PLANET Technology
Technické detaily
Management :  ano
Network Management System (NMS) :  ano
Použití v exteriéru :  ne
Průmyslové provedení :  ano
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  2
Napájení
Napájení zařízení :  externí adaptér
Podpora PoE :  ne
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (g) :  2900
Rozměry :  319 × 245 × 51,7 mm