Zdroj XtendLan ZSW16P-138-240
Zdroj, 12V DC, 16 portů, 20A celkem, 240W, PTC pojistky, skříňka, zálohovatelný baterií (12Ah)
Akce
Pro zobrazení ceny se přihlaste
K odeslání: 6 ks
Kód: NETXTE2884 PN: ZSW16P-138-240 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan ZSW16P-138-240 Napájecí zdroj pro 16 spotřebičů 12V s okruhem pro nabíjení a připojení záložní baterie. Každý port max. 1,5 A. Celkový výstupní proud 20 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky.... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan ZSW16P-138-240
Napájecí zdroj pro 16 spotřebičů 12V s okruhem pro nabíjení a připojení záložní baterie. Každý port max. 1,5 A. Celkový výstupní proud 20 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky. Připojení kabelů k interní svorkovnici. Ochrana proti zkratu přístrojovou pojistkou, ochrana proti přepětí. LED signalizace funkčnosti portů. Bateriový okruh dobíjen max. 2 A. Ochrana proti zkratu baterie a ochrana baterie proti úplnému vybití. LED signalizace stavu a výstupy pro signalizaci stavu baterie a AC napájení.
Upozornění: baterie není součástí balení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 12 V DC (naprázdno 13,8 V), 15 % tolerance na výstupní napětí
Výstupní proud: 20 A (max 1,5 A na port)
Celkový výstupní výkon: 240 W
Ochranné prvky: zkrat, přetížení
Účinnost: min. 85 % při maximální zátěži
Záložní baterie:
Rozměry prostoru pro baterii: 170 x 155 x 185 mm (baterie není součástí)
Nabíjení baterie: napětím 13,5 V
Ochrana proti: zkratu baterie, úplnému vybití baterie
Resetovací tlačítko: pro výměnu vadné baterie
Rozměry: 395 x 285 x 165 mm
Hmotnost: 5,5 kg
Montáž: na zeď
Signalizace stavu na dveřích:
Manuál (cz)
Ostatní download
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  16
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  20
Regulace výstupního napětí :  ne
Výstupní napětí :  12V DC