Zdroj XtendLan ZSE01-1114-35
Zdroj, 11-14V DC nastavitelný, 3A, 35W, vestavba/na zeď
Pro zobrazení ceny se přihlaste
K odeslání: 1 ks
Kód: NETXTE2668 PN: ZSE01-1114-35 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan ZSE01-1114-35 Stabilizovaný napájecí zdroj s nastavitelnou hodnotou výstupu 11 - 14 V DC. Max. proud 3 A.Určený pro vestavbu či přímou montáž na zeď. LED signalizace funkčnosti portů. Připevnění do vestavby či na... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan ZSE01-1114-35
Stabilizovaný napájecí zdroj s nastavitelnou hodnotou výstupu 11 - 14 V DC. Max. proud 3 A.Určený pro vestavbu či přímou montáž na zeď. LED signalizace funkčnosti portů.
Připevnění do vestavby či na zeď - dva spodní šroubové otvory s roztečí 34 mm a závitem M3 a tři boční šroubové otvory (dva s roztečí 19 mm, třetí kolmo k nim s roztečí 78 mm) závitem M3.
Skříňka vodivě propojena s ochraným vodičem.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 11 - 14 DC
Výstupní proud: 3 A
Celkový výstupní výkon: 35 W
Ochranné prvky: zkrat, přetížení
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň, perforovaná
Rozměry: 85 x 57 x 30 mm
Hmotnost: 260 g
Montáž: vestavba / na zeď
Značka
Upřesnění typu :  Nástěnný
Výrobce :  XtendLan
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ne
Provedení :  na zeď
Provedení :  průmyslové
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  3
Regulace výstupního napětí :  ano
Výstupní napětí :  12V DC