Zdroj XtendLan ZSB02-12-60
Zdroj, 13,8V DC, 2 porty 1A a 4A, 60W, na zeď/vestavba, zálohovatelný baterií
Pro zobrazení ceny se přihlaste
Neznámá dostupnost
Kód: NETXTE2175 PN: ZSB02-12-60 Záruka: 26 měs.
Výrobce: XtendLan
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan ZSB02-12-60 Stabilizovaný napájecí zdroj s se dvěma výstupy 13,8V/4A a 13,8V/1A a s okruhem pro nabíjení a připojení záložní baterie. Celkový výstupní proud 5A.Určený pro vestavbu či přímou montáž na zeď. LED... více
Pro tisk se musíte přihlasit
Poslat známému
XtendLan ZSB02-12-60
Stabilizovaný napájecí zdroj s se dvěma výstupy 13,8V/4A a 13,8V/1A a s okruhem pro nabíjení a připojení záložní baterie. Celkový výstupní proud 5A.Určený pro vestavbu či přímou montáž na zeď. LED signalizace funkčnosti portů. Bateriový okruh dobíjen 1A. Ochrana proti zkratu baterie a ochrana baterie proti úplnému vybití.
Upozornění: baterie není součástí balení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 13,8 V DC (2% tolerance)
Výstupní proud: 4A + 1A (+1A dobíjení baterie)
Celkový výstupní výkon: 60W (+ 12W dobíjení baterie)
Ochranné prvky: zkrat, přetížení, přepětí
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 100-240V AC, 50-60Hz
Účinnost: min. 85% při maximální zátěži
Záložní baterie:
Nabíjení baterie: napětím o cca. 0,8V vyším než nastavené výstupní napětí, tzn. při výstupu 12V nabíjí při napětí cca. 13V, max. proudem 1A
Ochrana proti: zkratu baterie, úplnému vybití baterie
Resetovací tlačítko: pro výměnu vadné baterie
Typ připojení: Faston konektory (6,3mm šíře)
Resetovací tlačítko: použití při výměně vadné baterie (není nutné vypínat napájení)
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň
Uzemnění šasi: propojení s ochranným vodičem
Rozměry: 140 x 80 x 45 mm
Montáž: na zeď
Značka
Upřesnění typu :  Nástěnný
Výrobce :  XtendLan
Technické detaily
Provedení :  na zeď
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  2
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  4
Regulace výstupního napětí :  ne
Výstupní napětí :  12V DC